اولین کاراکتر فری فایر را بهتر بشناسید!

اولین کاراکتر فری فایر

فری فایر به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین بازی های سبک بتل رویال، دارای مجموعه ای عظیم از کاراکتر ها است. اگر دوست دارید با اولین کاراکتر فری فایر آشنا شوید، ادامه این مطلب را دنبال کنید زیرا با نکاتی جالب در مورد این کاراکتر آشنا خواهید شد! همچنین اگر قصد دارید با سایر کاراکتر های فری فایر و ویژگی های آن ها آشنا شوید می توانید مطلب مرتبط با این موضوع را در وب سایت فری فایر وی آی پی بخوانید.

کاراکترهای زیادی در بازی فری فایر وجود دارند و در هر آپدیت هم کاراکترهای جدیدی به بازی اضافه می شود اما اولین کاراکتر این بازی هیچ وقت فراموش نمی شود! هنگامی که بازی را تازه شروع کرده بودید و هیچ کدام از کاراکترها را بازگشایی نکرده بودید را به یاد بیاورید.  آدام اولین کاراکتر مرد فری فایر بود که در سال 2022 نام آن به Primis تغییر کرده است . این کاراکتر از روز اولی که بازی را نصب می کنید در اختیار شما قرار می گیرد و به کمک آن می توانید در بازی پیشرفت کنید و سایر کاراکترها را به مرور بازگشایی کنید.

 

توانایی های آدام

این کاراکتر بر خلاف سایر کاراکترهای بازی، هیچ توانایی منحصر به فردی و یا لباس مخصوصی ندارد و به همین علت معمولا توسط پلیرها مورد استفاده قرار نمی گیرد. البته بعضی از بازیکنان که قصد دارند چالش های جدید را تجربه کنند و یا سایر بازیکنان را به چالش بکشند از این کاراکتر استفاده می کنند زیرا اکثر بازیکنان فکر می کنند که این کاراکتر فقط توسط افراد تازه وارد استفاده می شود در حالی که ممکن است توسط یک بازیکن حرفه ای که این کاراکتر را انتخاب کرده است غافلگیر شوند!

البته قبلا یک باگ برای برداشتن توانایی های سایر کاراکتر ها و استفاده روی این کاراکتر وجود داشت که توسط گارنا رفع شد.

 

کاراکتر آدام در فری فایر

 

نولا ، اولین کاراکتر زن فری فایر

نولا  (Nulla) را می توان اولین کاراکتر زن در فری فایر دانست. این کاراکتر در ابتدا با نام Eve شناخته می شد که نام آن به نولا تغییر کرد. نولا هم مانند آدام در هنگام نصب بازی قابل دسترس است و قابلیت و لباس ویژه ای ندارد با این حال این کاراکتر نیز به عنوان یک کاراکتر نوستالژی شناخته می شود و گاهی توسط بازیکنان انتخاب می شود.

این کاراکترها با این که قابلیت ویژه ای ندارند، با این حال برای پلیرها یادآور زمانی هستند که تازه بازی را نصب کرده بودند . می توان آغاز پیشرفت بازیکنان را همین دو کاراکتر که شاید کسی به آن ها توجهی نمی کند دانست.

نظر شما در مورد این کاراکترها چیست؟ آیا شما هنوز هم از آن ها استفاده می کنید؟ نظراتتون رو در کامنت ها به اشتراک بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید