جم منفی فری فایر | رفع مشکل جم منفی در بازی فری فایر

جم منفی فری فایر ـ کاور

جم منفی در فری فایر چیست؟

برای خرید از فروشگاه درون بازی فری فایر نیازمند به جم هستید. جم یا الماس در این بازی بسیار ارزشمند است اما بازیکنان ممکن است با مشکلاتی در این زمینه مواجه شوند. یکی از این مشکلات، جم منفی است که در ادامه به بررسی کامل آن می پردازیم و برای رفع آن راه حلی می دهیم.

 

جم منفی در فری فایر

 

در مورد جم منفی فری فایر

هنگام وجود این مشکل بازی برای شما پیامی می فرستد و همچنین رنگ جم ها قرمز و عددی منفی در کنار آن نمایش داده می شود. اما این مشکل دلایلی دارد که آن ها را بررسی می‌کنیم.

یکی از دلایل ان استفاده از روش هایی برای دور زدن بازی مثل هک کردن الماس ها و… است که در صورتی که گارنا متوجه شود اکثرا اکانت را بن می کند و یا جم هایی که از این راه بدست آورده شده اند را حذف می کند و شما تا هنگامی که جم های منفی را پرداخت نکرده باشید امکان خرید از فروشگاه را ندارید و به بازی بدهکار هستید.

دلیل دیگری که اکثرا اتفاق می افتد پس گرفتن مبلغ پرداخت درون برنامه ای است. یعنی کاربری جم خریده است و با آن جم ها از آیتم های بازی خرید کرده و در حالی که بعدا آن پول را بر می گرداند و بازی در این صورت جم های این بازیکن را بستگی به مقداری که خرید کرده است منفی می کند و محدودیت هایی را نیز در بازی او اعمال می کند تا زمانی که بازیکن دوباره پرداخت معتبر انجام دهد و مقدار جم منفی را به بازی بپردازد.

 

در قسمت زیر پیام بازی برای کاربری که جم منفی گرفته است نمایش داده شده است:

 

ارور جم منفی فری فایر

 

راه حل جم منفی فری فایر

اگر اشتباها این مشکل برایتان پیش آمده است، مراحل زیر را انجام دهید تا جم منفی شما به حالت عادی بازگردد:

 

۱.ابتدا به مرکز پشتیبانی گارنا فری فایر به نشانی https://ffsupport.garena.com مراجعه کنید (لینک نیازمند وی پی ان است).

۲.در بالای صفحه گزینه Sing in را انتخاب کنید (مشابه تصویر زیر)

روش حل جم منفی

 

۳.وارد صفحه ورود می شوید . حالا هرکدام از شبکه های اجتماعی یا پلتفرمی که اکانت فری فایری که جک کمفی خورده است را انتخاب کنید.

۴.بعد از وارد شدن به اکانت ، به صفحه اصلی همین سایت برگردید و روی منوی بازشونده بالا سمت راست کلیک کنید و گزینه Submit a Request را انتخاب کنید.

۵.بعد نسخه بازی خود را انتخاب کنید(فری فایر مکس یا نسخه معمولی).

۶.در این مرحله باید فرم داده شده را تکمیل کنید. نوع مشکل خود را انتخاب کنید و توضیحاتی در این مورد به زبان انگلیسی بنویسید. همچنین یک عکس یا ویدیو از صفحه اصلی که جم های منفی شما نمایش داده شده است آپلود کنید.

۷.در نهایت گزینه Submit  را کلیک کنید تا درخواست شما به تیم گارنا ارسال شود. بعد از آن صبر کنید تا پاسخ گارنا برایتان ارسال شود که می توانید در قسمت My Requests که در مرحله ۶ به آن اشاره کردیم پاسخ گارنا را مشاهده کنید.

 

چکار کنیم که جم منفی نگیریم؟
  • به هیچ وجه به سراغ روش های هک و دورزدن بازی نروید.
  • حتما هنگامی که جم خریداری می کنید از فروشگاه های معتبر که در زمینه پرداخت های درون برنامه ای سابقه دارند استفاده کنید.

 

 

برای دریافت اخبار بازی فری فایر عضو کانال تلگرام ما شوید:

@FreeFireVip

خرید اکانت فری فایر

 

دیدگاهتان را بنویسید